Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Budem presadzovať

MÔJ PROGRAM PRE LEPŠÍ ŽIVOT V PETRŽALKE A V BRATISLAVE

  1. Zlepšiť verejnú dopravu – postaviť električkovú trať až na Janíkov Dvor, predĺžiť trolejbusovú trať cez Prístavný most až do Ovsišťa, pripraviť aplikáciu na nájdenie optimálnej cesty do práce.
  2. Zlepšovať dopravu aj dobudovaním hlavných cyklotrás, najmä priečnych, zaviesť celomestskú parkovaciu politiku, ktorá zvýhodní Petržalčanov, monitorovať dopravné potreby obyvateľov.
  3. Regulovať územný rozvoj novými územnými plánmi zón, chrániť a rozvíjať prírodné prostre-die, budovať ďalšie parky a kvalitné verejné priestory, vrátane centrálnej zóny Petržalky.
  4. Presadzovať silný sociálny program pre aktívne starnutie seniorov, pre vybudovanie nového sociálneho zariadenia v Petržalke a pre výstavbu nájomných bytov pre mladých.
  5. Rozširovať možnosti športovania, pripraviť projekty pre mestskú športovú halu v Petržalke.
  6. Podporiť rozširovanie kapacít materských škôl, ako aj budovanie verejných detských jaslí, doriešiť využitie mestskej budovy bývalej škôlky na Znievskej pre verejnoprospešné účely.
  7. Získať viac peňazí pre Bratislavu a pre Petržalku zreálnením počtu obyvateľov v evidencii štátu a motiváciou, aby sa tí, ktorí dlhodobo v meste žijú, prihlásili na trvalý pobyt.

Voľte skúsenosti, odbornosť a ľudskosť!

 

Podpis-karta-VP-Petrzalka

pos_2018