Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Moje aktivity

Pozvánka na tanečnú zábavu

Čo robím | 26. 10. 2017

Drahí naši seniori, srdečne Vás pozývam na tanečnú zábavu pri príležitostí ukončenia Mesiaca úcty k starším, ktorá sa bude konať dňa 31.10.2017 (utorok) od 16.00 hod do 19.00 hod. v Stredisku kultúry na Vajnorskej ulici č. 21 v Bratislave. Nebude chýbať chutné občerstvenie a o dobrú zábavu sa postará spevák Igor Kmeťo. Vstup je zdarma.

Moderátor Peter Justin Topoľský podporuje Milana Ftáčnika

Čo robím | 21. 10. 2017

Mám pripravené konkrétne kroky na zlepšenie života obyvateľov nášho kraja. Lebo pre mňa je politika v prvom rade služba ľuďom. Som veľmi rád, že ma takto vníma aj moderátor Peter Justin Topoľský.

Ekonómka a politička Brigita Schmögnerová podporuje Milana Ftáčnika

Čo robím | 19. 10. 2017

Mám pripravené konkrétne kroky na zlepšenie života obyvateľov nášho kraja. Lebo pre mňa je politika v prvom rade služba ľuďom. Som veľmi rád, že ma takto vníma aj ekonómka a politička Brigita Schmögnerová.

Pavol Frešo šetrí na senioroch a sociálne odkázaných

Čo robím | 19. 10. 2017

Výsledok Pavla Freša za 8 rokov: počet miest klesá a počet záujemcov o sociálne služby stúpa, čo nezodpovedá potrebám, lebo Bratislavský kraj starne a pribúda seniorov aj sociálne odkázaných. Klesá aj kvalita poskytovaných služieb – známy je prípad zariadenia pre seniorov v Rači, kde sa kraj súdi so svojimi klientmi o výšku úhrady za poskytovanú službu.

Speváčka a herečka Katarína Hasprová podporuje Milana Ftáčnika

Čo robím | 17. 10. 2017

Mám pripravené konkrétne kroky na zlepšenie života obyvateľov nášho kraja. Lebo pre mňa je politika v prvom rade služba ľuďom. Som veľmi rád, že ma takto vníma aj speváčka a herečka Katarína Hasprová.

Miestny a mestský poslanec Ján Hrčka podporuje Milana Ftáčnika

Čo robím | 16. 10. 2017

Mám pripravené konkrétne kroky na zlepšenie života obyvateľov nášho kraja. Lebo pre mňa je politika v prvom rade služba ľuďom. Som veľmi rád, že ma takto vníma aj miestny a mestský poslanec Ján Hrčka.

Módni návrhári Iveta Lederer a Boris Hanečka podporujú Milana Ftáčnika

Čo robím | 11. 10. 2017

Mám pripravené konkrétne kroky na zlepšenie života obyvateľov nášho kraja. Lebo pre mňa je politika v prvom rade služba ľuďom. Som veľmi rád, že ma takto vnímajú ajmódni návrhári Iveta Lederer a Boris Hanečka.

Speváci Marcela Laiferová a Pavel Drapák podporujú Milana Ftáčnika

Čo robím | 9. 10. 2017

Mám pripravené konkrétne kroky na zlepšenie života obyvateľov nášho kraja. Lebo pre mňa je politika v prvom rade služba ľuďom. Som veľmi rád, že ma takto vnímajú aj speváčka Marcela Laiferová a spevák Pavel Drapák.

Ako zlepšiť dopravu v kraji: diaľnice, električky, vlaky či lanovka?

Čo robím | 21. 9. 2017

Ak Pavol Frešo sľubuje dopravu zadarmo, ja hovorím, že doprava zadarmo neznamená lepšiu dopravu. Ja plánujem urobiť v kraji lepšiu integrovanú dopravu pre ľudí.

Výzva ministrovi zdravotníctva ohľadom Nemocnice Malacky

Čo robím | 7. 9. 2017

Ako kandidát na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) som v rámci pripomienkového konania k novele zákona o zdravotnej starostlivosti poslal ministrovi zdravotníctva SR Tomášovi Druckerovi pripomienku, v ktorej ho žiadam, aby do pevnej siete nemocníc s urgentným príjmom typu 1 zaradil aj Nemocnicu v Malackách.   Svoju pripomienku odôvodňujem nasledovne:…