Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Stretnutia s občanmi a zbieranie podpisov


Na post župana Bratislavského kraja kandidujem ako nezávislý kandidát. Podľa zákona sa oficiálne musí pod moju kandidatúru podpísať minimálne tisíc obyvateľov Bratislavského kraja. So zbieraním podpisov medzi občanmi som začal bezprostredne po tlačovej konferencii, kde som ohlásil moju kandidatúru a ktorá sa konala na konci marca.

Som veľmi rád, že ako prvé sa pod moju kandidatúru podpísali viaceré známe osobnosti, napríklad poslanci mestského zastupiteľstva v Bratislave Ján Hrčka a Katarína Šimončičová, starosta Petržalky Vladimír Bajan, bývalý rektor STU v Bratislave Vladimír Báleš, bývalá ministerka financií Brigita Schmögnerová, poslanec Európskeho parlamentu Boris Zala, občianska aktivistka Hana Fabry, informatický odborník Peter Weber, spisovateľka Gabriela Rothmayerová, moderátorky Iveta Malachovská a Eňa Vacvalová, športovci Zdeno Cíger, Ľubomír Višňovský a bratia Hochschornerovci. V najbližších dňoch ma môžete v obciach a mestách kraja či mestských častiach Bratislavy stretnúť aj vy. Teším sa na Vás!